Serdecznie dziękuje firmie Metal-plast ze Świebodzic za życzliwy gest i ofiarowane  wsparcie  finansowego na rzecz podopiecznych prowadzonych przez naszą Fundację.
Prezes Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Salvator w Wałbrzychu - Rafał Glapiński
Oficjalna strona naszego Darczyńcy:

Serdecznie dziękuje Pani Marcie Szczółko i rodzicom z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Walimiu za zorganizowania zbiórki artykułów szkolnych dla naszych podopiecznych Domu dla Dzieci nr 1 prowadzonego przez naszą Fundację.
Prezes Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Salvator w Wałbrzychu - Rafał Glapiński


 

Serdecznie dziękuje Panu Szymonowi Byra oraz jego widzom z YouTube za kolejny życzliwy gest i ofiarowane wsparcie finansowego na rzecz podopiecznych Domów dla Dzieci prowadzonych przez naszą Fundację.
Prezes Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Salvator w Wałbrzychu - Rafał Glapiński
Nasz Darczyńca jest właścicielem firmy komputerowej w Kielcach Wielki Elektronik Szymon Byra
Oficjalny kanał Pana Szymona na Youtube:

https://youtu.be/HNFcqcPuje4


 

Zajęcia logopedyczne, praca na emocjach i kaligrafia. Co tydzień nasi podopieczni z Domów dla Dzieci 1 i 2 uczestniczą w takich zajęciach. Dziękujemy za serce jakie wkładasz w tą pracę Radomira Żółczyńska ❤️

 


 

❤️ Gorące podziękowania dla wszystkich ludzi o dobrym sercu za wskazanie Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży 'Salvator' z 1,5% podatku dochodowego. 💰
Informacje o otrzymanych kwotach zgodnie ze wskazaniami przekazujemy do rodziców i opiekunów oraz instytucji:

1. leczenie i rehabilitację Martyny Parys - 1534,46 zł
2. leczenie i rehabilitację Doroty Nowak - 250,60 zł
3. leczenie Magdaleny Siedlarek - 511,20 zł
4. leczenie - Jakuba Kowalskiego 1299,50 zł
5. leczenie i rehabilitacja - Mateusz Rodziewicz 564,57 zł
6. leczenie - Piotra Wieczorek - 285,49 zł,
7. leczenie - Emilii Jurkowskiej - 114,10 zł
8. leczenie - Eryk Mystek 253,56 zł
9. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wałbrzychu - 880,44 zł
10. GOPR Grupa Wałbrzysko - Kłodzka 47,63 zł
11. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego - 57,81 zł
12. Szpital Górniczy - 8,34 zł
13."Grzesik" - 66,25 zł

Dla nas pozostało: 2759,80 zł

Dziękujemy !❤️


 

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Dolnośląskiemu Zespołowi Szkół w Karpaczu Pani mgr Bogusławie Kozłowskiej za nieodpłatne przekazanie 14 zestawów komputerowych dla wychowanków Domów dla Dzieci.

Serdeczne ogromne podziękowania składamy fundacji Hemmersbach Kids’ Family.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i pomocy nasze cztery Domy dla Dzieci zyskały dostęp do nowoczesnego sprzętu AGD, RTV. Poprawiła się jakość zaspokajania potrzeb socjalno bytowych i edukacyjnych naszych wychowanków. Dzięki Państwu mogliśmy nagrodzić najlepszych w nauce, zorganizować kolonie letnią.

Dziękujemy, że Wasza pomoc wciąż trwa.


 

Firmie: Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu Robert Oskawarek ze Świdnicy

Serdecznie dziękujemy za zakup w czerwcu oraz dostarczenie artykułów kosmetyczne dla dzieci z naszych domów dziecka przy ul. Miłej w Wałbrzychu.


 

Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Marczak oraz Pani Marcie Lipińskiej z salonu Depil Concept z Wałbrzycha, ul. Mazowiecka 3 za inicjatywę i zorganizowanie zbiórki charytatywnej środków higienicznych dla Domu Dziecka prowadzonego przez naszą Fundację z okazji Dnia Dziecka.


 

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę następującym firmom i osobom:

* CarsJaro Pewne samochody pod indywidualne zamówienie art. Chemiczne jak i art. Szkolne 

* Piekarnia Ślęzak Świebodzice art. Chemiczne jak i art.szkolne .

* Anna Jankowska z Wałbrzycha art. Chemiczne art. Szkolne zabawki jak i również słodycze

* Barbara Kościelniak art. Szkolne ar. Chemiczne

* Aneta Walczak art. Szkolne

* Agnieszka Drzyzga i Kinga Błażejowska art. Szkolne

 *Anna Struska

* Ilona Rubis która robi własnoręcznie bransoletki i sprzedawała je po czym zakupiła art.szkolne jak i chemiczne

*Monika Sieradzka

* Katarzyna Bobowska - art.szkolne


 

Składamy serdeczne podziękowania Angelowi Ciureja wraz z zespołem `Romano Drom`, Panu Andrzejowi Ciureja, Pani Fatimie Szczerba, Pani Dorocie Frączek, Paulinie Styrkacz, Jessice Styrkacz, Vanesce Pompie, Marii Ciureja „Kruszyny” oraz wszystkim innym osobom zaangażowanym w organizację, przygotowanie i realizację Charytatywnego Koncertu Muzyki Romskiej `Romano Dzipen`, który odbył się w sobotę 11 maja 2019r. w przepięknym wnętrzu Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju.

 

Serdecznie dziękujemy Pani Annie Żebrowskiej za życzliwość oraz okazane zaangażowanie w występ na koncercie `Romano Dzipen`. Jesteśmy wdzięczni za podarowany nam czas i obecność, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Dzięki Pani pomocy wakacje naszych dzieciaków będą na pewno znacznie bardziej atrakcyjne.

 

Dyrekcji Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju dziękujemy za udostępnienie najpiękniejszej sali Teatru z neorokokowym wnętrzem.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Ławskiemu za wsparcie naszych działań podczas organizacji Charytatywnego Koncertu Muzyki Romskiej ‚Romano Dzipen’.  Brak prowizji ze sprzedaży biletów przyczyni się do zwiększenia budżetu przeznaczonego na atrakcje wakacyjne dla naszych wychowanków z Domów dla Dzieci.

 

Zarząd, Pracownicy i Wychowankowie Domów dla Dzieci

Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR w Wałbrzychu


 

Serdeczne dziękujemy Pani lekarz wet. Wiolecie Barnach - Łuczko oraz Panu lekarzowi wet. Januszowi Puławskiemu za nieodpłatne wykonanie zabiegu sterylizacji suczki MINI mieszkającej z dziećmi w Domu dla Dzieci nr 3 Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży `Salvator` w Wałbrzychu.
Jesteśmy wdzięczni za Państwa życzliwe działania.

Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Barańskiemu oraz całej klasie 3 MYP I Liceum z oddziałami dwujęzycznymi w Wałbrzychu za zorganizowanie zbiórki pieniędzy na zakup gry "Piłkarzyki" dla wychowanków Domu dla Dzieci 3 naszej Fundacji.

 

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej "Biblioteki pod Atlantami" w Wałbrzychu za przekazanie 200 książek z literatury dziecięco - młodzieżowej dla wychowanków Domu dla Dzieci nr 3. Przekazane książki wzbogaciły naszą biblioteczkę domową, a nasi młodzi czytelnicy z pewnością znajdą wśród nich coś ciekawego dla siebie.

 

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji firmy Castorama-Wałbrzych, Panu Marcinowi Ferek oraz Panu Sebastianowi Gaworek za okazaną pomoc i przekazanie materiałów i narzędzi malarskich dla Domu Dziecka prowadzonego przez naszą Fundację. Jesteśmy wdzięczni za otrzymane wsparcie oraz zaufanie.


 

Za nami uroczyste obchody X – lecia Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR połączone z  balem charytatywnym  Od złotówki do osobówki.

Poprzez organizację balu, możemy wszystkim tym, którzy wspierają nas w naszych działaniach na rzecz podopiecznych, choć w takiej formie się odwdzięczyć. Ten bal, to takie nasze "dziękuję". Był to dla nas niewątpliwie zaszczyt, że mogliśmy ugościć osoby, na które zawsze możemy liczyć.

Pragnę podziękować każdemu kto zakupił cegiełkę i swoją obecnością tworzył wspaniałą atmosferę balu. Dziękuję za okazaną życzliwość, ciepłe słowa, zaangażowanie i bezinteresowną hojność. Każdemu składam wyrazy szacunku, dziękując za wsparcie, pomoc oraz za obecność na balu.

W szczególny sposób pragnę podziękować  licznym sponsorom, firmom i osobom prywatnym, którzy ofiarowali swoje usługi w postaci voucherów, pieniądze i różnego rodzaju przedmioty na loterię fantową i licytację.

Serdeczne podziękowania kieruję również do osób, które w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie balu, przygotowując salę, fanty i oprawę kulinarną i muzyczną. 
 
Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Barańskiej za udostępnienie Sali Pałacowej Hotelu Maria w której mogliśmy zorganizować bal sponsorów naszej Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR.

Należą się też podziękowania gospodarzom miejsca za profesjonalne przygotowanie imprezy pod kątem kulinarnym i obsługi. W tym miejscu za pięknie przygotowane stoły, smaczne jedzenie, miłą i profesjonalną obsługę dziękuję personelowi kuchni Hotelu Maria w Wałbrzychu. Był to dla nas niewątpliwie zaszczyt, że mogliśmy ugościć osoby, na które zawsze możemy liczyć.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Kwiatkowskiego za zaangażowanie w organizację balu sponsorów naszej Fundacji. Doceniamy, że nie  szczędził Pan sił i czasu, by tak wspaniała akcja mogła się odbyć za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
 
Dziękujemy Panu Cezaremu Kuriacie za włączenie się w organizację imprezy. Doceniamy zaangażowanie i trud jaki Pan sobie zadał aby nam pomóc.

Dziękujemy za oprawę muzyczną zespołowi Zorba.
 
Dziękujemy za występ artystyczny Pani Beacie Fiołek.

Dziękujemy wychowawcom i nauczycielce przedszkola za przygotowanie do  występów artystycznych dzieci i młodzieży z naszych Domów Dziecka, Świetlicy i Przedszkola.
 
Na balu 20 stycznia 2018 roku bawiło się ponad 80 osób. Dzięki hojności zaproszonych gości i sponsorów dochód z zabawy przekroczył nasze oczekiwania. Jeszcze raz wszystkim dziękuję z nadzieją, że pozostaną w Państwa pamięci tylko dobre wspomnienia i świadomość, że znowu udało się pomóc.
 

Z wyrazami szacunku
Prezes:  Izabela Rakoczy

 

Nasz bal to nie tylko forma podziękowania za dotychczasowe wsparcie ale też zaproszenia do dalszej współpracy.

Zbiórka na auto dla naszych podopiecznych z Domów Dziecka nie jest zakończona. Jeżeli ktoś Państwa ma ochotę jeszcze nas wesprzeć w tym przedsięwzięciu to zapraszamy do dokonania wpłaty na nasze konto.

 

Dane do przelewu:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR; Ul. Królewiecka 9; 58-300 Wałbrzych; KRS 0000290351

Numer rachunku bankowego 02 1090 2271 0000 0001 1920 5773