Składamy serdeczne podziękowania Angelowi Ciureja wraz z zespołem `Romano Drom`, Panu Andrzejowi Ciureja, Pani Fatimie Szczerba, Pani Dorocie Frączek, Paulinie Styrkacz, Jessice Styrkacz, Vanesce Pompie, Marii Ciureja „Kruszyny” oraz wszystkim innym osobom zaangażowanym w organizację, przygotowanie i realizację Charytatywnego Koncertu Muzyki Romskiej `Romano Dzipen`, który odbył się w sobotę 11 maja 2019r. w przepięknym wnętrzu Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju.

 

Serdecznie dziękujemy Pani Annie Żebrowskiej za życzliwość oraz okazane zaangażowanie w występ na koncercie `Romano Dzipen`. Jesteśmy wdzięczni za podarowany nam czas i obecność, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Dzięki Pani pomocy wakacje naszych dzieciaków będą na pewno znacznie bardziej atrakcyjne.

 

Dyrekcji Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju dziękujemy za udostępnienie najpiękniejszej sali Teatru z neorokokowym wnętrzem.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Ławskiemu za wsparcie naszych działań podczas organizacji Charytatywnego Koncertu Muzyki Romskiej ‚Romano Dzipen’.  Brak prowizji ze sprzedaży biletów przyczyni się do zwiększenia budżetu przeznaczonego na atrakcje wakacyjne dla naszych wychowanków z Domów dla Dzieci.

 

Zarząd, Pracownicy i Wychowankowie Domów dla Dzieci

Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR w Wałbrzychu