Za nami uroczyste obchody X – lecia Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR połączone z  balem charytatywnym  Od złotówki do osobówki.

Poprzez organizację balu, możemy wszystkim tym, którzy wspierają nas w naszych działaniach na rzecz podopiecznych, choć w takiej formie się odwdzięczyć. Ten bal, to takie nasze "dziękuję". Był to dla nas niewątpliwie zaszczyt, że mogliśmy ugościć osoby, na które zawsze możemy liczyć.

Pragnę podziękować każdemu kto zakupił cegiełkę i swoją obecnością tworzył wspaniałą atmosferę balu. Dziękuję za okazaną życzliwość, ciepłe słowa, zaangażowanie i bezinteresowną hojność. Każdemu składam wyrazy szacunku, dziękując za wsparcie, pomoc oraz za obecność na balu.

W szczególny sposób pragnę podziękować  licznym sponsorom, firmom i osobom prywatnym, którzy ofiarowali swoje usługi w postaci voucherów, pieniądze i różnego rodzaju przedmioty na loterię fantową i licytację.

Serdeczne podziękowania kieruję również do osób, które w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie balu, przygotowując salę, fanty i oprawę kulinarną i muzyczną. 
 
Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Barańskiej za udostępnienie Sali Pałacowej Hotelu Maria w której mogliśmy zorganizować bal sponsorów naszej Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR.

Należą się też podziękowania gospodarzom miejsca za profesjonalne przygotowanie imprezy pod kątem kulinarnym i obsługi. W tym miejscu za pięknie przygotowane stoły, smaczne jedzenie, miłą i profesjonalną obsługę dziękuję personelowi kuchni Hotelu Maria w Wałbrzychu. Był to dla nas niewątpliwie zaszczyt, że mogliśmy ugościć osoby, na które zawsze możemy liczyć.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Kwiatkowskiego za zaangażowanie w organizację balu sponsorów naszej Fundacji. Doceniamy, że nie  szczędził Pan sił i czasu, by tak wspaniała akcja mogła się odbyć za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
 
Dziękujemy Panu Cezaremu Kuriacie za włączenie się w organizację imprezy. Doceniamy zaangażowanie i trud jaki Pan sobie zadał aby nam pomóc.

Dziękujemy za oprawę muzyczną zespołowi Zorba.
 
Dziękujemy za występ artystyczny Pani Beacie Fiołek.

Dziękujemy wychowawcom i nauczycielce przedszkola za przygotowanie do  występów artystycznych dzieci i młodzieży z naszych Domów Dziecka, Świetlicy i Przedszkola.
 
Na balu 20 stycznia 2018 roku bawiło się ponad 80 osób. Dzięki hojności zaproszonych gości i sponsorów dochód z zabawy przekroczył nasze oczekiwania. Jeszcze raz wszystkim dziękuję z nadzieją, że pozostaną w Państwa pamięci tylko dobre wspomnienia i świadomość, że znowu udało się pomóc.
 

Z wyrazami szacunku
Prezes:  Izabela Rakoczy

 

Nasz bal to nie tylko forma podziękowania za dotychczasowe wsparcie ale też zaproszenia do dalszej współpracy.

Zbiórka na auto dla naszych podopiecznych z Domów Dziecka nie jest zakończona. Jeżeli ktoś Państwa ma ochotę jeszcze nas wesprzeć w tym przedsięwzięciu to zapraszamy do dokonania wpłaty na nasze konto.

 

Dane do przelewu:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR; Ul. Królewiecka 9; 58-300 Wałbrzych; KRS 0000290351

Numer rachunku bankowego 02 1090 2271 0000 0001 1920 5773