Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów - Zespół "Hitano" i Angelo Ciureja - 25.08.2019 r. Olsztyn, Anfiteatr oraz Koncert w Karczmie biesiadnej Gospocha w Wałbrzychu - 31.08.2019r

Gypsy Carnawal Muzyki i Tańca Romów - Zespół "Hitano" i Zespół "Romano drom" - 03.08.2019r.

Ogólnopolski Konkurs dla Uzdolnionej Młodzieży Romskiej w Polsce w Łodzi.

"... śpiewam pod gołym niebem... śpiewa dziś razem ze mną nocny wiatr..."

Wielki Finał Ogólnopolskiego Konkursu Stypendialnego dla uzdolnionych Uczniów Romskich. Jest Wygrana! 😀😀

Koncert Cygańskiego Zespołu Angelo Ciureja & Romano Drom z artystami z całego świata "Brave Kids" - Stara Kopalnia w Wałbrzychu

16.06.2019 Koncert muzyki romskiej zespołu Angelo Ciureja Romano Drom podczas parafialnego festynu przy parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu byłu Cudownie !!!

9.06.2019 Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego zaprosił zespół Angelo Ciureja Romano drom aby zagrali Koncert muzyki romskej z okazji Dnia Rodzicielstwa zastępczego w Sokołowsku.

I Charytatywny Koncert "Romano dzipien"- koncert na rzecz dzieci z Domów Dziecka prowadzonych przez Fundacje Salvator. Inicjatorem tej imprezy był młody Rom Angelo Ciureja dyrektor artystyczny zespołu "Romano Drom", wokalista, asystent edukacji romskiej w fundacji w Wałbrzychu Gościem specjalnym była Anna Żebrowska - piosenkarka z Wrocławia. Teatr zdrojowy rozbrzmiewał niezwykłą muzyką romską, na widowni zasiadło prawie 600 osób. Koncert prowadzili: Izabela Rakoczy i Angelo Ciureja.

 

Podczas Dni Wałbrzycha odbyła się już 9 edycja "Wałbrzych ma talent" uczestnikiem tej edycji był młody Rom, wokalista i dyrektor artystyczny zespołu 'Romano drom' Zaprezentował utwór: " Tu jaweja manca" ( Ty będziesz moja) oraz utór bałkański " Ederlezi " Gorana Breowicza. Angelo został zwycięzcom tegorocznego konkursu " Wałbrzych ma talent" towarzyszył mu zespół który założył " Romano Drom"

Hasło koncertu brzmiało "Muzyka łączy ludzi". W koncercie wystąpili: Angelo Ciureja - młody, ale już znany lokalnym słuchaczom wałbrzyski wokalista, Marlena Janik - instruktor i pedagog Koncert spotkał się z dużym zainteresowaniem licznie przybyłej publiczności. Warto podkreślić, że koncert to inicjatywa Angelo Ciureja, któremu dyrekcja PSP nr 2 okazała wsparcie w realizacji przedsięwzięcia. Jak powiedział Angelo Ciureja koncert to niejako wstęp do większego wydarzenia: Festiwalu Muzyki Romskiej, który jest planowany w przyszłym roku.

 

Bogdan Trojanek - dyrektor zespołu Terne Roma oraz prezes Królewskiej Fundacji Romów w Szczecinku zaprosił na koncert sylwestrowy w Słupsku Angelo Ciureja, Annę Żebrowską piosenkarkę w Wrocławia oraz Warsaw Balkan Madness.