Dyrektorem artystycznym zespołu jest młody wokalista Angelo Ciureja 

Angelo ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia. Jest pierwszym Romem w Polsce wykonującym śpiew klasyczny, wydał już dwie płyty. Od 2013 do 2018 otrzymywał stypendium oraz nagrody od Ministra Administracji i Cyfryzacji w ogólnopolskim konkursie dla uzdolnionej młodzieży romskiej w Polsce.

W roku 2017 Angelo zajął drugie miejsce na Międzynarodowym Spotkaniu Trzech Kultur w Krzeszowie oraz Złotą Płytę podczas Przeglądu Poezji świętego Jana Pawła II w Witkowie.

W roku 2018 brał udział w programie „Mam Talent” oraz został zaproszony przez lidera zespołu Terne Roma, Prezesa Fundacji Królewskiej Romów - Bogdana Trojanka do Słupska aby wspólnie zagrać sylwestrowy koncert.

Od dnia 02 stycznia 2019 r Agnelo Ciureja pracuje jako asystent Edukacji Romskiej w Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży  "Salvator" w Wałbrzychu gdzie w dniu 05 stycznia założył zespół „Romano drom” (co po polsku znaczy „romska droga”) . Jest również zwycięzcą tegorocznej IX edycji konkursu „Wałbrzych ma talent 2019r"

 

Angelo integruje społeczność Romską i Polską poprzez przesłanie, które można usłyszeć na każdym koncercie: "Jesteśmy dziećmi jednego Boga", " Mamy prawo żyć i mieszkać koło siebie", "Jesteśmy jedną wielką rodziną".

(fot. użyczona B. Gdesz)