Serdecznie dziękujemy Dyrekcji firmy Castorama-Wałbrzych, Panu Marcinowi Ferek oraz Panu Sebastianowi Gaworek za okazaną pomoc i przekazanie materiałów i narzędzi malarskich dla Domu Dziecka prowadzonego przez naszą Fundację. Jesteśmy wdzięczni za otrzymane wsparcie oraz zaufanie.


 

Dni wolne od szkoły to dla dzieci i młodzieży wyczekiwany okres. Dla naszych wychowanków z Domów dla Dzieci był to czas na zdobywania nowych umiejętności i rozwijanie wyobraźni. Dzieci uczyły się jazdy na nartach, brały udział w ciekawych zajęciach proponowanych przez prowadzących.
Spacery i zwiedzanie historycznych miejsc w okolicy Rzeczki oraz zabawy na śniegu to tylko niektóre z nich.
Aktywne spędzanie czasu na świeżym, mroźnym powietrzu w czasie tych paru dni dostarczył wszystkim wiele radości, wartościowych wspomnień oraz umocnił więzi.

Za nami uroczyste obchody X – lecia Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR połączone z  balem charytatywnym  Od złotówki do osobówki.

Poprzez organizację balu, możemy wszystkim tym, którzy wspierają nas w naszych działaniach na rzecz podopiecznych, choć w takiej formie się odwdzięczyć. Ten bal, to takie nasze "dziękuję". Był to dla nas niewątpliwie zaszczyt, że mogliśmy ugościć osoby, na które zawsze możemy liczyć.

Pragnę podziękować każdemu kto zakupił cegiełkę i swoją obecnością tworzył wspaniałą atmosferę balu. Dziękuję za okazaną życzliwość, ciepłe słowa, zaangażowanie i bezinteresowną hojność. Każdemu składam wyrazy szacunku, dziękując za wsparcie, pomoc oraz za obecność na balu.

W szczególny sposób pragnę podziękować  licznym sponsorom, firmom i osobom prywatnym, którzy ofiarowali swoje usługi w postaci voucherów, pieniądze i różnego rodzaju przedmioty na loterię fantową i licytację.

Serdeczne podziękowania kieruję również do osób, które w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie balu, przygotowując salę, fanty i oprawę kulinarną i muzyczną. 
 
Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Barańskiej za udostępnienie Sali Pałacowej Hotelu Maria w której mogliśmy zorganizować bal sponsorów naszej Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR.

Należą się też podziękowania gospodarzom miejsca za profesjonalne przygotowanie imprezy pod kątem kulinarnym i obsługi. W tym miejscu za pięknie przygotowane stoły, smaczne jedzenie, miłą i profesjonalną obsługę dziękuję personelowi kuchni Hotelu Maria w Wałbrzychu. Był to dla nas niewątpliwie zaszczyt, że mogliśmy ugościć osoby, na które zawsze możemy liczyć.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Kwiatkowskiego za zaangażowanie w organizację balu sponsorów naszej Fundacji. Doceniamy, że nie  szczędził Pan sił i czasu, by tak wspaniała akcja mogła się odbyć za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
 
Dziękujemy Panu Cezaremu Kuriacie za włączenie się w organizację imprezy. Doceniamy zaangażowanie i trud jaki Pan sobie zadał aby nam pomóc.

Dziękujemy za oprawę muzyczną zespołowi Zorba.
 
Dziękujemy za występ artystyczny Pani Beacie Fiołek.

Dziękujemy wychowawcom i nauczycielce przedszkola za przygotowanie do  występów artystycznych dzieci i młodzieży z naszych Domów Dziecka, Świetlicy i Przedszkola.
 
Na balu 20 stycznia 2018 roku bawiło się ponad 80 osób. Dzięki hojności zaproszonych gości i sponsorów dochód z zabawy przekroczył nasze oczekiwania. Jeszcze raz wszystkim dziękuję z nadzieją, że pozostaną w Państwa pamięci tylko dobre wspomnienia i świadomość, że znowu udało się pomóc.
 

Z wyrazami szacunku
Prezes:  Izabela Rakoczy

 

Nasz bal to nie tylko forma podziękowania za dotychczasowe wsparcie ale też zaproszenia do dalszej współpracy.

Zbiórka na auto dla naszych podopiecznych z Domów Dziecka nie jest zakończona. Jeżeli ktoś Państwa ma ochotę jeszcze nas wesprzeć w tym przedsięwzięciu to zapraszamy do dokonania wpłaty na nasze konto.

 

Dane do przelewu:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR; Ul. Królewiecka 9; 58-300 Wałbrzych; KRS 0000290351

Numer rachunku bankowego 02 1090 2271 0000 0001 1920 5773

 


 

 

Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR serdecznie zaprasza na obchody X-lecia naszej organizacji.

Impreza będzie miała charakter balu charytatywnego pod nazwą Od złotówki do osobówki. Mamy nadzieję dzięki tej imprezie pozyskać środki, które umożliwią nam zakup samochodu na potrzeby dzieciaków z naszych domów. Państwa pomoc jest nam w tym przedsięwzięciu bardzo potrzebna – stąd „cegiełki” o wpłatę których serdecznie prosimy.

Bal odbędzie się 20.01.2018 w Hotelu Maria na Sali Balowej. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 19.00.

 W programie balu m.in.:

-wspaniała oprawa muzyczna,

- występ naszych podopiecznych,

- wykwintne menu,

- aukcja przedmiotów oraz niezapomniana zabawa taneczna.

Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 12.01.2018 pod numerem telefonu 607-096-387 oraz wpłatę „cegiełki” do dnia 16.01.2018

 

 

Kwota cegiełki:

Za osobę – 150 zł

Za parę – 300 zł

 

Dane do przelewu:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR; Ul. Królewiecka 9; 58-300 Wałbrzych; KRS 0000290351

Numer rachunku bankowego 02 1090 2271 0000 0001 1920 5773

 


 

Z wałbrzyskiego przedszkola grupa Jagódki życzy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku 2018 ! Było dużo dobrej zabawy,taniec z balonem, zimne ognie, toast z szampanem i składanie życzeń. Zobaczcie sami.

View the embedded image gallery online at:
http://salvator.com.pl/8-newsy#sigFreeId1e5ee6217b