Zachęcamy do głosowania na Grupę poszukiwawczo - ratowniczą OSP Wałbrzych. Jesteśmy przekonani, że pracują tam ludzie o wspaniałych sercach, zawsze pełni wiary i nadziei w pozytywne zakończenie każdego zadania. Korzystaliśmy z Waszej pomocy za co z całego serca dziękujemy.

Pierwsze ciepłe dni lipca dzieci i młodzież z naszych domów dziecka zagospodarowała spędzając czas na kolonii letniej w Szklarskiej Porębie zdobywając górskie szczyty Sudetów.

Fotorelacja w przygotowaniu


 

W dniu 28.06.2019 dzieci z naszych domów wspólnie z wychowawcami byli w Parku Trampolin w Wałbrzychu. Było dużo zabawy, śmiechu i wysiłku fizycznego, który każdemu się przydał.


 

"Dziś w Przedszkolu wielkie święto ! Mama z buzią uśmiechniętą, Tata też zadowolony śle uśmiechy w wszystkie strony 😊 hej rodzina dziś w Przedszkolu zabawę zaczyna , każdy synek, każda córka ma bukiet życzeń i uśmiech - najpiękniejsza laurka !” Dzień Rodziny w naszym Przedszkolu rozpoczął się występem dzieci dla rodziców w klimacie cza cza i disco polo a zakończył zumbą i wspólną makareną, były prezenty, konkursy dla tatusiów i mam a także słodka niespodzianka 😊

Więcej zdjęć...dostępnych na naszym profilu Facebook.