Składamy serdeczne podziękowania Angelowi Ciureja wraz z zespołem `Romano Drom`, Panu Andrzejowi Ciureja, Pani Fatimie Szczerba, Pani Dorocie Frączek, Paulinie Styrkacz, Jessice Styrkacz, Vanesce Pompie, Marii Ciureja „Kruszyny” oraz wszystkim innym osobom zaangażowanym w organizację, przygotowanie i realizację Charytatywnego Koncertu Muzyki Romskiej `Romano Dzipen`, który odbył się w sobotę 11 maja 2019r. w przepięknym wnętrzu Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju.

 

Serdecznie dziękujemy Pani Annie Żebrowskiej za życzliwość oraz okazane zaangażowanie w występ na koncercie `Romano Dzipen`. Jesteśmy wdzięczni za podarowany nam czas i obecność, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Dzięki Pani pomocy wakacje naszych dzieciaków będą na pewno znacznie bardziej atrakcyjne.

 

Dyrekcji Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju dziękujemy za udostępnienie najpiękniejszej sali Teatru z neorokokowym wnętrzem.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Ławskiemu za wsparcie naszych działań podczas organizacji Charytatywnego Koncertu Muzyki Romskiej ‚Romano Dzipen’.  Brak prowizji ze sprzedaży biletów przyczyni się do zwiększenia budżetu przeznaczonego na atrakcje wakacyjne dla naszych wychowanków z Domów dla Dzieci.

 

Zarząd, Pracownicy i Wychowankowie Domów dla Dzieci

Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR w Wałbrzychu


 

Zapraszamy !

Do wstępu uprawnia zakup cegiełki o wartości 25,30 lub 50 zł. Cegiełki można zakupić w Teatrze Zdrojowym osobiście lub elektronicznie. W celu dokonania płatności elektronicznie prosimy o kontakt pod numerem 511 - 366 - 128. Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na wyjazd wakacyjny wychowanków Domów dla Dzieci prowadzonych przez Fundację Pomocy Dzieciom i Młodzieży SALVATOR


 

Nasi wychowankowie z Domu dla Dzieci ukończyli warsztaty "Pierwszej Pomocy i Bezpiecznych zachowań" organizowanych przez wolontariuszy projektu "Bezpiecznie w przyszłość" Fundacji Merkury w Wałbrzychu. Każdy uczestnik otrzymał dyplom.

Zdrowych, spokojnych, pełnych miłości i uśmiechu Świąt Wielkanocnych. 

Niech to będzie radosny i rodzinny czas pozbawiony trosk i zmartwień

życzy Zarząd Fundacji Salvator

Do prowadzonego przez naszą Fundację Przedszkola Niepublicznego 'Romano drom pe fedyr dzipen' w Wałbrzychu potrzebujemy pilnie nauczyciela grupy przedszkolnej.

Zakres obowiązków:
* prowadzenie grupy przedszkolnej wraz z drugim nauczycielem,
* realizacja podstawy programowej,
* organizowanie zajęć na terenie przedszkola oraz wycieczek,
* stała współpraca z rodzicami.

Oczekujemy:
* wykształcenie kierunkowe w obszarze edukacji wczesnoszkolnej;
* dobrej organizacji pracy,
* umiejętności pracy w zespole;
* kreatywności, pomysłowości;
* otwartości w kontaktach z rodzicami.

Oferujemy:
* stałe wynagrodzenie,
* miłą atmosferę w pracy
* stabilne zatrudnienie

CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 506-045-035