W dniach 14 - 20 lipca 2020r nasi wychowankowie z prowadzonych przez naszą Fundację Domów dla Dzieci pod opieką wychowawców wędrowali Magicznym Karkonoskim Szlakiem w Szklarskiej Porębie. 

Serdecznie dziękujemy Panu Leszkowi Skrętkiewiczowi z Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej za pomoc w zorganizowaniu  bezpłatnego wejścia na teren Karkonoskiego Parku Narodowego dla naszej grupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zapraszamy do fotorelacji!

Złoty Widok

Dino Park

Mam Talent

Wodospad Szklarki 

Zajęcia Plastyczne

 

Chybotek

 

Ognisko

 

Czas Wolny

 

 


 

Aby oderwać się od komputerów i zdalnego nauczania i nieco odświeżyć swoje umiejętności gry w bilard oraz kręgle w dniu 16 czerwca udaliśmy się do Hotelu i Restauracji Maria. Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Barańskiej za udostępnienie kręgielni dla naszych wychowanków. 


 

Zapraszamy do pobierania karty zgłoszenia dziecka do Niepublicznego Przedszkola  "Romano drom pe fedyr dzipen"  w Wałbrzychu

Pobierz kartę (pdf) 

Rekrutacja na nowy rok przedszkolny 2020/2021 r.

 


 

W związku z ostatnimi pomówieniami pojawiającymi się mediach społecznościowych odnośnie nieprawidłowości mających pojawiać się w Domach dla Dzieci prowadzonych przez Fundację Salvator, Zarząd Fundacji opublikował oświadczenie w przedmiotowej sprawie: 

Zobacz treść oświadczenia