W dniu 22 kwietnia w niedzielne popołudnie nasi wychowankowie z Domu dla Dzieci 3 mieli możliwość podziwiać egzotyczną faunę i florę zwiedzając wałbrzyską Palmiarnie. Następnie wraz z wychowawcą grupa udała się na spacer ścieżką przyrodniczo - dydaktyczną w stronę Jeziorka Daisy.

View the embedded image gallery online at:
http://salvator.com.pl/8-newsy#sigFreeId60eb040408

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej "Biblioteki pod Atlantami" w Wałbrzychu za przekazanie 200 książek z literatury dziecięco - młodzieżowej dla wychowanków Domu dla Dzieci nr 3. Przekazane książki wzbogaciły naszą biblioteczkę domową, a nasi młodzi czytelnicy z pewnością znajdą wśród nich coś ciekawego dla siebie.

View the embedded image gallery online at:
http://salvator.com.pl/8-newsy#sigFreeIdc2a0514f49

 

Z okazji świąt Wielkanocnych serdeczne życzenia zdrowia, radości i miłości każdego dnia. Aby ten czas był wypełniony odpoczynkiem i inspiracją do działania na nadchodzące dni.

Poszukujemy osoby na stanowisko WYCHOWAWCY.

 

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko WYCHOWAWCY.

 

Wymagania dla wychowawcy:

- kwalifikacje do pracy - wyższe (w tym licencjat), pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
- doświadczenie zawodowe - mile widziane
- kreatywność, odpowiedzialność.

Jeżeli chcesz podjąć z nami współpracę zapraszamy.

Osoba do kontaktu: Marta Szymańska
tel. 607 096 387 lub 506 045 035
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji firmy Castorama-Wałbrzych, Panu Marcinowi Ferek oraz Panu Sebastianowi Gaworek za okazaną pomoc i przekazanie materiałów i narzędzi malarskich dla Domu Dziecka prowadzonego przez naszą Fundację. Jesteśmy wdzięczni za otrzymane wsparcie oraz zaufanie.